Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie „krok po kroku”

zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem, wycieczki po Warszawie, spacery po WarszawieOferujemy Państwu zaprawione pasją i entuzjazmem wycieczki po ciągle zmieniającej się Warszawie. Zwiedzanie Warszawy z naszym przewodnikiem to odkrywanie tajemnic tego pełnego kontrastów miasta ” krok po kroku”. Przewodnik po Warszawie pokaże najciekawsze, najsłynniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w Stolicy. Ale nie tylko… Oprócz typowych tras zwiedzania Starego Miasta i Traktu Królewskiego, przygotowaliśmy spacery po mniej znanych zakątkach miasta.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wycieczek klasycznych oraz wycieczki tematyczne. Posiadamy uprawnienia do oprowadzania po Zamku Królewskim, Pałacu w Wilanowie, obiektach muzealnych w Łazienkach Królewskich, również po Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i innych.

Organizujemy spacery po Warszawie dla dowolnej grupy wiekowej. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

WARSZAWA W PIGUŁCE

Ofertę "Warszawy w Pigułce" kierujemy do Turystów, którzy nie mają czasu, spieszą się, "wpadli" do Warszawy na chwilę lub są tu przejazdem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pomimo krótkiego pobytu, chciałyby, chociaż w ciągu kilku godzin zobaczyć i poznać to, co w tym mieście najciekawsze, najsłynniejsze i najbardziej charakterystyczne. Trudna sprawa, bo naszym zdaniem, ale tu naprawdę wszystko jest naj.... Jednak spróbujemy !

WYCIECZKI TEMATYCZNE

Jeżeli poznaliście już Stare Miasto, a Krakowskie Przedmieście i Łazienki Królewskie nie mają przed Wami tajemnic, zapraszamy do poznania tematycznych spacerów po Warszawie. W naszej ofercie można znaleźć kilka przykładowych tras, które mogą być modyfikowane w zależności od możliwości czasowych i preferencji uczestników. Układamy też trasy na specjalne zamówienie. Ponadto dysponujemy bogatą ofertą autorskich wycieczek po Warszawie przygotowanych przez najlepszych warszawskich przewodników.

WYCIECZKI SZKOLNE

Z myślą o grupach szkolnych przygotowaliśmy propozycje wycieczek dla najmłodszych oraz młodzieży szkolnej obejmujących "klasyczne" zwiedzanie miasta, jak również miejsca takie jak muzea, czy inne gmachy użyteczności publicznej udostępniane zwiedzającym. Planując poznawanie Warszawy z przewodnikiem warto dodatkowo skorzystać z bogatej oferty miejsc dostosowanych do przyjęcia zorganizowanych grup szkolnych. Chętnie pomożemy Państwu zaplanować pobyt jedno lub kilkudniowy, uwzględniający zwiedzanie z przewodnikiem, jak również, doradzimy w wyborze dodatkowych atrakcji.


Nasi przewodnicy po Warszawie.
Dlaczego nasz przewodnik po Warszawie?

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi przewodnikami, by zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom usług. Nasi przewodnicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu grup.

Każdorazowo dostosowują się do potrzeb i życzeń uczestników wycieczki. Są to osoby z odpowiednim podejściem do klienta, całkowicie oddani swojej pracy. Posiadają uprawnienia do oprowadzenia po obiektach muzealnych. Warto podkreślić, że są również autorami tematycznych tras, które przybliżają wiedzę o Warszawie zarówno samym Warszawiakom, jak i turystom odwiedzającym Warszawę po raz pierwszy.

Zapraszamy do odkrywania Warszawy z naszą przewodnicką rodziną!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY  napisz lub zadzwoń 697-949-726

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu i treść

Nasi partnerzy  

logo