Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie – Usługi przewodnickie po Warszawie

Przewodnik po Warszawie - Usługi przewodnickie po Warszawie

Oferujemy Państwu zaprawione pasją i entuzjazmem wycieczki po ciągle zmieniającej się Warszawie. Zwiedzanie Warszawy z naszym przewodnikiem to odkrywanie tajemnic tego pełnego kontrastów miasta ” krok po kroku”. Przewodnik po Warszawie pokaże najciekawsze, najsłynniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w Stolicy. Ale nie tylko… Oprócz typowych tras zwiedzania Starego Miasta i Traktu Królewskiego, przygotowaliśmy spacery po mniej znanych zakątkach miasta.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wycieczek klasycznych oraz wycieczki tematyczne. Posiadamy uprawnienia do oprowadzania po Zamku Królewskim, Pałacu w Wilanowie, obiektach muzealnych w Łazienkach Królewskich, również po Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i innych.

Organizujemy spacery po Warszawie dla dowolnej grupy wiekowej. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

OFERTA WYCIECZKI PO WARSZAWIE

 

Nasi przewodnicy po Warszawie.
Dlaczego nasz przewodnik po Warszawie?

Przewodnik po Warszawie - Usługi przewodnickie po Warszawie Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi przewodnikami, by zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom usług. Nasi przewodnicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu grup.

Każdorazowo dostosowują się do potrzeb i życzeń uczestników wycieczki. Są to osoby z odpowiednim podejściem do klienta, całkowicie oddani swojej pracy.

Posiadają uprawnienia do oprowadzenia po obiektach muzealnych. Warto podkreślić, że są również autorami tematycznych tras, które przybliżają wiedzę o Warszawie zarówno samym Warszawiakom, jak i turystom odwiedzającym Warszawę po raz pierwszy.  Zapraszamy do odkrywania Warszawy z naszą przewodnicką rodziną!

Zamów wycieczkę tematyczną po Warszawie

Osoba do kontaktu : Agata Witt – Kaczycka

✔ tel. 697 949 726

✔ e-mail: warszawa.gracetour@wp.pl

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji.  Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

Nasi partnerzy  

logo