Grace Tour – biuro turystyczne – O Nas

GRACE TOUR biuro turystyczne istnieje od 1994 roku

 

Zatem w roku 2024 obchodzimy 30-lecie naszej działalności. Jesteśmy firmą rodzinną i jednym z najdłużej działających firm na warszawskim rynku turystycznym.

Specjalizujemy się w:

Grace Tour biuro turystyczne organizacji i obsłudze jednodniowych wycieczek wyjazdowych z Warszawy 

Grace Tour biuro turystyczne świadczeniu profesjonalnych usług przewodnickich po Warszawie

Grace Tour biuro turystyczne organizacji i obsłudze wycieczek przyjazdowych do Warszawy (bez noclegów)

Grace Tour biuro turystyczne organizacji i obsłudze wycieczek po Warszawie (dla mieszkańców Warszawy)

Jesteśmy firmą rodzinną. Dlatego musimy wykazać się lepszą ofertą, prężniejszym działaniem i elastyczniejszym podejściem niż potentaci z branży. Doświadczenie i lata praktyki pozwalają nam reagować na zmiany pojawiające się na rynku. Zaś profesjonalizm pozwala na dostosowanie oferty do wymagań każdego klienta.

Od samego początku pracujemy nad marką i systematycznym budowaniem zaufania  klientów. To, że działamy przez tyle lat na tym bardzo konkurencyjnym rynku świadczy o rzetelności naszych usług i zdobytym dzięki temu zaufaniu. Stali klienci wracają i przychodzą nowi (często z polecenia), co jest najlepszą rekomendacją dla naszej pracy.

Uśmiech uczestników po udanej wycieczce – wciąż jest dla nas największą nagrodą. W myśl naszego zawodowego motta „Jeden zadowolony klient to dziesięciu nowych klientów zaś jeden niezadowolony klient to dwudziestu straconych klientów”” – praca nad marką solidnej i wiarygodnej firmy jest stale naszym priorytetem.

 

Galeria naszej historii