Grace Tour – biuro turystyczne – O Nas

GRACE TOUR biuro turystyczne istnieje od 1994 rokuZatem w roku 2019 obchodzimy 25-lecie naszej działalności. Jesteśmy jednym z najdłużej działających firm na warszawskim rynku turystycznym.
Specjalizujemy się w:

Grace Tour biuro turystyczne organizacji i obsłudze jednodniowych wycieczek wyjazdowych z Warszawy, 

Grace Tour biuro turystyczne świadczeniu profesjonalnych usług przewodnickich po Warszawie,

Grace Tour biuro turystyczne organizacji i obsłudze wycieczek przyjazdowych do Warszawy (bez noclegów), 

Grace Tour biuro turystyczne organizacji i obsłudze wycieczek po Warszawie (dla mieszkańców Warszawy).

  • Sprzedaż ofert dedykowanych dzieciom i młodzieży to wyjątkowo trudny rynek. Trzeba sprostać wymaganiom nie tylko dziecka, a także rodzica, który boi się o ich bezpieczeństwo.  Dlatego, od samego początku pracujemy nad marką i systematycznym budowaniem zaufania  klientów. To, że działamy przez tyle lat na tym bardzo konkurencyjnym rynku – świadczy o rzetelności naszych usług i zdobytym dzięki temu zaufaniu Stali klienci wracają i przychodzą nowi (często z polecenia) – jest najlepszą rekomendacją dla naszej pracy.
  • Jesteśmy firmą rodzinną. Dlatego musimy wykazać się lepszą ofertą, prężniejszym działaniem i elastyczniejszym podejściem niż potentaci z branży. Doświadczenie i lata praktyki pozwalają nam reagować na zmiany pojawiające się na rynku. Zaś profesjonalizm pozwala na dostosowanie oferty do wymagań każdego klienta.
  • Uśmiech uczestników po udanej wycieczce – wciąż jest dla nas największą nagrodą. W myśl naszego zawodowego motta „Jeden zadowolony klient to dziesięciu nowych klientów zaś jeden niezadowolony klient to dwudziestu straconych klientów”” – praca nad marką solidnej i wiarygodnej firmy jest stale naszym priorytetem.

Galeria i podziękowania