Warszawa w Pigułce – wycieczki jednodniowe po Warszawie

Ofertę „Warszawa w Pigułce” wycieczki jednodniowe po Warszawie kierujemy do turystów i grup zorganizowanych, którzy „wpadli” do Warszawy na chwilę, są tu przejazdem, nie mają zbyt dużo czasu, ale pomimo mają ochotę choć „w pigułce” poznać nasze miasto. Przedstawiamy zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem w wariantach godzinowych dla początkujących i nie tylko..

PRZYKŁADOWE TRASY ZWIEDZANIA

jednodniowe wycieczkiPiesza wycieczka 3 godzinna:

  • Stare Miasto (Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski z zewnątrz, Bazylika Archikatedralna, Kanonia, taras widokowy, Rynek Starego Miasta, Pomnik Syrenki, Barbakan i Mury miejskie, Pomnik Małego Powstańca, Pomnik Kilińskiego)
  • spacer po Krakowskim Przedmieściu (kościół św. Anny, pomnik A. Mickiewicza, Pałac Prezydencki z zewnątrz, Hotel Bristol, pomnik Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Warszawski, kościół św. Krzyża)
  • plac marszałka J.Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski

Piesza wycieczka 4 godzinna:

Piesza wycieczka 5 godzinna:

Pieszo / autokarowe wycieczki (do wyboru:)
dotyczy grup zorganizowanych z autokarem

Panoramiczne zwiedzanie Warszawy:
dotyczy grup zorganizowanych z autokarem

  • przejazd autokarem wybranymi ulicami, dzielnicami i mostami np. Trakt Królewski – Centrum – Warszawska Praga, opatrzony komentarzem przewodnika.
  • na życzenie wybrane panoramy (do wyboru) np. taras widokowy z panoramą Warszawy z XXX piętra Pałacu Kultury i Nauki, taras widokowy Stadionu Narodowego, Panorama Wisły z „dachowego ogrodu” biblioteki UW.

UWAGA! Spacery i wycieczki z przewodnikiem realizujemy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Koszt usługi przewodnickiej jest uzależniony od czasu pracy przewodnika, a nie od ilości osób uczestniczących w spacerze.

OPISY WYBRANYCH MIEJSC

Zapraszamy do kontaktu

Telefon  +48 697 949 726

E-mail warszawa.gracetour@wp.plPodobne wycieczki: