Warszawskie gry miejskie

Warszawskie gry miejskie
warszawskie gry miejskie

Warszawskie gry miejskie stanowią ciekawe urozmaicenie dla klasycznego zwiedzania Warszawy z przewodnikiem.
Utrzymane w formie gry terenowej, aktywizują uczestników do współpracy, zdrowej rywalizacji i zabawy. Integrują i zachęcaj do odkrywania miasta w nowy, atrakcyjny sposób. Pozwalają poznać historię Warszawy w formie pytań i zadań do wykonania. Gry w dedykowane są dzieciom, młodzieży, jak również całym rodzinom. Życzymy wszystkim dobrej zabawy!

Śladami staromiejskich tajemnic
miejsce gry: Stare Miasto

Gra przeznaczona jest zarówno dla osób, które znają Stare Miasto, jak i dla odwiedzających nasze piękne miasto po raz pierwszy. Zmagania z grą zaczynają się na pl.  Zamkowym przy Kolumnie Zygmunta. W miejscu spotkania uczestnicy gry spotkają się z miejskim przewodnikiem, który udzieli niezbędnych informacji. Następnie grupy otrzymują karty zadań wraz z mapką i tabelą odpowiedzi. Przewodnik dzieli grupy na 2 lub 3 mini grupy. Młodszym uczestnikom zawsze towarzyszy osoba dorosła (opiekun grupy). Obszar gry terenowej obejmuje warszawską starówkę. Koniec zabawy następuje w wyznaczonym w karcie zadań miejscu. Wspólnie z przewodnikiem uczestnicy poznają  rezultaty swojej wspólnej pracy. Odczytamy hasło i wyłonimy zwycięską grupę.

 

Sekretne życie Parku Łazienkowskiego warszawskie gry miejskie

miejsce gry: Łazienki Królewskie

Nasza druga gra miejska obejmuje największy park Warszawy – Łazienki Królewskie. Proponujemy spacer z mapą po przepięknym terenie, zaczynając na wysokiej skarpie, kończąc na wyjątkowym moście z wojowniczym pomnikiem króla Jana III Sobieskiego. Poruszając się z mapą uczestnicy gry poznają zabytkowe obiekty znajdujące się na terenie parku. Są wśród nich oryginalne budynki wybudowane w czasach króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Gra obejmuje pytania, quizy, inne zagadki do odszyfrowania w wyznaczonym przez przewodnika czasie. Uczestnicy tylko dzięki współpracy w grupie i koleżeńskiej postawie będę mieli szansę rozwiązać wszystkie zagadki.

Czas gry : ok. 2h
Wiek uczestników: 9+
Koszt gry : jest uzależniony od liczby uczestników


Rezerwacja usługi:

Tel. 697 949 726
 E-mail: warszawa.gracetour@wp.pl

 


Popularne wycieczki