Z wizytą w zoo safari

Wycieczki szkolne jednodniowe – Z wizytą w zoo safari

 

OPISCENA WYCIECZKI

Miejsce, gdzie marzenia, aby stworzyć ogród zoologiczny typu SAFARI – stało się rzeczywistością. Na ponad 20 hektarowym terenie, podzielonym na przestronne wybiegi – zgromadzono ponad 400 zwierząt, reprezentujących ponad 85 gatunków z 5 kontynentów. Dumą Ogrodu są jedyne w Polsce białe lwy i białe tygrysy bengalskie. Oprócz tego, jest tu wszystko, co potrzebne do aktywnego wypoczynku, tzn. place zabaw, ogromna kryta sala zabaw, sale edukacyjne i punkty gastronomiczne.


  • Program podstawowy. Zwiedzanie w formie spaceru -lub- przejazd kolejką typu „ciuchcia” wzdłuż wybiegów, w towarzystwie przewodnika. Przewodnik zapewnia interesujący komentarz dotyczący oglądanych właśnie gatunków dzikich zwierząt. Grupa poznaje nie tylko ich nazwy i zwyczaje, ale wiele zabawnych anegdotek z życia Ogrodu.
  • Program uzupełniający. Do Państwa wyboru, m.in.: Bezpośredni kontakt ze zwierzętami w Mini Zoo. Przejażdżka na kucach. Uczestnictwo w pokazowych karmieniach zwierząt. Zabawa „do utraty tchu” w Figlarni. Tematyczne zajęcia edukacyjne. Seans w kinie 5D, z pełnymi wrażeń, niezwykłymi filmami.
  • Świadczenia dodatkowe – jeśli grupa zamówi. Obiad -lub- kiełbaski z ogniska/grilla


Liczba uczestników wycieczki: 25 – 29  30 – 34  35 – 39  40 i więcej
Cena za jednego uczestnika:        
Cena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota/przewodnika, bezpłatne miejsca dla opiekunów
Cena NIE zawiera: kosztów biletów wstępu – prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem