Wycieczki szkolne jednodniowe

Wycieczki szkolne – Wycieczki szkolne jednodniowe

Uwaga! Realizacja wszystkich wycieczek jednodniowych wyjazdowych, od 2020 roku, aż do odwołania – zostaje zawieszona. Poszerzamy jednocześnie stale ofertę wycieczek po Warszawie. Zapraszamy na spacery po Warszawie z przewodnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczki szkolne jednodniowe Warszawa. Nasze propozycje wyjazdów przygotowaliśmy dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży z Warszawy i okolic. Uwzględniając różne priorytety, oczekiwania, potrzeby i możliwości wycieczki szkolne zostały podzielone na tematyczne działy, co w założeniu ma ułatwić wybór interesującego Państwa programu.

  • Wycieczki Aktywne. Autorskie programy aktywnego spędzenia czasu. W zależności od trasy zawierające: zajęcia ruchowe, zajęcia manualne, przygodę, naukę na wesoło, zabawę, taniec i muzykę.
  • Wycieczki Poznawcze. Pod hasłem Cudze chwalmy, WŁASNE odkrywajmy –   w sposób „łatwy, prosty i przyjemny” poznajemy bardziej lub mniej znane, ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne.
  • Zaplanuj własną wycieczkę. Wycieczki szkolne dla tych, którzy sami chcą decydować, gdzie pojechać i co zobaczyć.  Państwo wybieracie interesujące Was miejsca i atrakcje. Biuro, zgodnie z dokonanym wyborem układa program i dokonuje rezerwacji. Warunek – realizacja wybranych atrakcji – musi być wykonalna czasowo i organizacyjnie.
  • Śladami znanych Polaków.  Programy ukierunkowane do poznania konkretnych postaci oraz miejsc z nimi związanych. Po „trudzie poznawania” propozycje relaksu w miejscach znajdujących się na trasie wycieczki.

Oferta jednodniowe wycieczki szkolne jest systematycznie modyfikowana, uaktualniana i uzupełniana nowymi propozycjami. Dlatego, jeśli wśród naszych propozycji nie znajdą Państwo nic dla Was interesującego – zapraszamy, za jakiś czas, do ponownego zajrzenia na naszą stronę. Być może, nasze nowe propozycje wycieczek, zyskają Państwa uznanie i będziemy mogli się wspólnie spotkać gdzieś na turystycznym szlaku.

Pamiętajmy, że „Podróż to jedyna rzecz, po wykupieniu której stajesz się bogatszy”.

Podobne wycieczki szkolne: