Wycieczki po Polsce

Wycieczki po Polsce dla firm i grup zorganizowanych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wycieczki po Polsce. Prezentujemy wycieczeki wyjazdowe z Warszawy dla zorganizowanych grup osób dorosłych, które organizujemy na zlecenia, m.in.: grup nauczycieli, pracowników firm i instytucji, członków stowarzyszeń i organizacji, kół seniorów i słuchaczy  uniwersytetów trzeciego wieku, spółdzielni i administracji warszawskich osiedli mieszkaniowych…

  • Zaprezentowane kierunki wycieczki po Polsce zostały wybrane z tych najbardziej popularnych, które cieszą się największym zainteresowaniem, a ich programy zyskały już uznanie naszych Klientów. Nie wyczerpują one jednak całej naszej oferty, która jest systematycznie modyfikowana, uaktualniana i uzupełniana nowymi propozycjami wycieczek. Dlatego, jeśli wśród naszych propozycji nie znajdą Państwo nic dla siebie interesującego – zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Biurem.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdorazowo uzgadniamy program („coś” można dodać lub ująć) oraz wszelkie szczegóły („coś” można zmienić lub zastąpić) – spełniając tym samym Państwa życzenia i oczekiwania. Dlatego cena, za każdym razem, zostaje skalkulowana dopiero PO zatwierdzeniu przez Zlecającego wszystkich świadczeń i usług składających się na obowiązujący program zamawianej wycieczki. Pamiętajmy, że „Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podróży.”