Wycieczki po Polsce

Wycieczki po Polsce, Wycieczki jednodniowe z Warszawy 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wycieczki po Polsce. Prezentujemy wycieczki jednodniowe z Warszawy dla zorganizowanych grup osób dorosłych. Wycieczki objazdowe po Polsce organizujemy na zlecenia, m.in.: grup nauczycieli, pracowników firm i instytucji, członków stowarzyszeń i fundacji. Do naszych klientów należą również koła seniorów i słuchaczy  uniwersytetów trzeciego wieku, spółdzielni i administracji warszawskich osiedli mieszkaniowych…

  • Zaprezentowane kierunki Wycieczki po Polsce zostały wybrane z tych najbardziej popularnych, które cieszą się największym zainteresowaniem. Ich programy zyskały już uznanie naszych Klientów. Nasza oferta wycieczki jednodniowe z Warszawy jest systematycznie modyfikowana, uaktualniana i uzupełniana nowymi propozycjami. Jesteśmy również otwarci na Państwa potrzeby i sugestie. Jeśli szukają Państwo jeszcze innych kierunków zwiedzania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Biurem.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdorazowo uzgadniamy program („coś” można dodać lub ująć) oraz wszelkie szczegóły („coś” można zmienić lub zastąpić) . Spełnimy tym samym Państwa życzenia i oczekiwania. Dlatego cena, za każdym razem, zostaje skalkulowana dopiero PO zatwierdzeniu przez Zlecającego wszystkich świadczeń i usług składających się na obowiązujący program zamawianej wycieczki. Pamiętajmy, że „Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podróży.”