Na spotkanie z przygodą


OPIS WYCIECZKICENA WYCIECZKI

Od kilku lat niekwestionowany lider wśród naszych „aktywnych” wycieczek. Program pobytu obejmuje gotowe pakiety dla różnych grup wiekowych, tzn. przedszkole, szkoły podstawowe (klasy 0-3) (klasy 4-6) gimnazjum i liceum. Autorskie programy, łączą ze sobą edukację, zabawę i przygodę. Zaś profesjonalna obsługa instruktorów gwarantuje wysoką jakość usługi.


PRZYKŁADOWE PROGRAMY

  •  „Dzień Indianina”. Podział na plemiona, indiańskie imiona, malowanie twarzy. Wycinanie i dekorowanie papierowych pióropuszy. Budowa tipi i totemów. Gry i zabawy indiańskie. Zawody w strzelaniu z łuku. Szukanie skarbu z mapą i wypłukiwanie złota. Przejażdżka bryczką. Ognisko.

  •  „Poszukiwacze”. Podchody z zadaniami: posługiwanie się mapą, rozpoznawanie znaków topograficznych, marsz z kompasem, wyznaczanie kierunków świata, komunikacja przez walkie-talkie, szyfrowanie wiadomości, rozwiązywanie zadań i zdobywanie kluczy do skarbu. Wykopaliska archeologiczne. Wykrywacz metali. Szukanie skarbu. Ognisko.

  •  Szkoła Przetrwania”. Survival: budowanie schronienia typu tipi i szałasy, nauka węzłów i zabawy linkami, rozpalanie ognia i przyrządzanie posiłków traperskich (grzanki), marsz terenowy – posługiwanie się mapą i kompasem oraz rozpoznawanie znaków topograficznych. Strzelanie do tarcz. Pierwsza pomoc przedmedyczna lub nauka szyfrowania i kodowania wiadomości.
  • Gdyby byli Państwo zainteresowani INNYMI programami  prosimy o kontakt telefoniczny


GALERIALiczba uczestników wycieczki: 25 – 29  30 – 34  35 – 39  40 i więcej
Cena za jednego uczestnika:  90 zł  75 zł
 65 zł
 57 zł
Cena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota/przewodnika, bezpłatne miejsca dla opiekunów
Cena NIE zawiera: kosztów biletów wstępu ⇒ prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem